tmm BBCode included image Fotografování českého národního týmu na soustředění v Rakousku

lego sw ep.1 figurky --1

12. února 2012 v 10:14 | tom
jar jar binks Zvětšit!
Mnohými fany nenáviděný (nebudu zde rozebírat nakolik oprávněně) Jar-Jar Binks se dočkal mnoha krabic, ve kterých jste tuto figurku mohli nalézt. Musíme si ale všichni přiznat, že Jar-Jar je jako figurka velmi povedený a zdařilý. Kromě jedné věci - nemá barevný pigment, ale pouze jednobarevnou kůži. Pomocí modelářských barev si ale někteří šikovní fani umí Jar-Jara upravit. Jar-Jar má dobře natisknuté oblečení. Nejlepší věcí na něm je ale jeho hlava - stačí se podívat na obrázky nahoře a uvidíte.
Zvětšit!Zvětšit!

Qui-Gon Jinn


Qui-Gon je figurkou, která se hojně objevovala hlavně v roce 1999 a pak už pouze jednou v roce 2002. Osobně Qui-Gona považuji za velmi dobrou a vystižnou figurku, která docela věrně (na poměry LEGa) zachytila jeden ze stěžejních charakterů SW. Qui-Gonovy vlasy, byť dobře ztvárněné, mají problém, že drží o něco méně než vlasy obyčejné, ale to díky plášti, který Qui-Gon na sobě má. Bez pláště vlasy drží bez problémů. Qui-Gon má na sobě tuniku jako ve filmu.
obi-wan kenobi (padawan)
Zvětšit!Zvětšit!

Původní verze (v kápi, z Gungan Sub) byla dosti rozčarováním, jelikož bylo jasné, že LEGO mladému Obi-Wanovi moc času nevěnovalo, byť se jedná o stěžejní postavu celé ságy. Naopak druhá verze z Jedi Defense I je o pár detailů lepší. Hlavním plusem je padawanský copánek, coby pěkný detail na těle figurky

Zvětšit!
R2-D2 se dočkal také velikého výskytu a musí se uznat, že tento výskyt je srovnatelný snad jedině s výskytem Luke Skywalkera. R2-D2 se objevil i v modelech z epizody I. Objeví se i v modelech v roce 2004. Zajímavé jsou i jeho dva výstřelky do sad Collector Series. R2-D2 má pohyblivé nožičky a stal se vlastně jistou šablonou pro všechny (tedy to málo) astrodroidů, kteří vyšli v LEGU. Snad by nebyla na škodu otáčivá hlavička.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MINECRAFT