tmm BBCode included image Fotografování českého národního týmu na soustředění v Rakousku

Březen 2012battle of utapau---.

31. března 2012 v 8:02 | tom
The Battle Of Utapau

battle of utapau-lego-new-creation

29. března 2012 v 21:11 | tom

odkaz na všechny lego foto

lego wookiové

29. března 2012 v 20:17 | tom
výskyt-episoda 3


chewbacca/žvejkal

28. března 2012 v 15:26 | tom

Chewbacca

Z StarWars a CloneWars Wiki

Přejít na: navigace, hledání
Chewbacca
Chewbacca (Žvejkal nebo Chewie, jak byl znám mezi svými přáteli) byl legendární Wookiee z Kashyyyku a kopilot lodi Hana Sola Millennium Falconu. Byl synem Attichitcuka, manželem Mallatobuck a otcem Lumpawarooa, bratrem Tarffula. Chewbacca nosil jméno antického Wookieeského hrdiny, velkého Baccy, prvního z náčelníků Kashyyyku, a stvořitele čepele, která udržovala hierarchii mezi Wookieei. Toto jméno Chewbaccu umisťovalo do řady šlechticů, kvůli čemu měl další starosti během své role v Bitvě o Kashyyyk během Klonových Válek a během Galaktické Občanské Války. Chewbacca byl rozumný, sofistikovaný tvor s velkou silou a loajalitou. Byl technologicky vzdělaný, jako výborný absolvent akademie, a také byl velice zručný mechanik. Chewbacca, jako mnoho Wookieeů rozuměl Basicu, ale nemohl jím mluvit, kvůli hlasové struktuře hrtanu, jakou má jejich rasa. Místo toho, mluvil v Shyriiwooku, hlavním jazykem Wookieeů, složení hlavně z vytí a chrochtání, pro jeho ne-wookieeské společníky, kteří mu odpovídali v Basicu . Svou statečnost během Klonových válek pokázal na trandoshanském měsíci Wasskah, kde jako spolukořist pomohl utéct Jediským Padawanům Ahsoce Tano, O-Merovi a Jinxovi před nenásitnými Trandoshanskými Lovci. Sejně jako Yodovi, na konci Klonových Válek z jeho domovské planety Kashyyyk

armáda droidu

28. března 2012 v 15:21 | tom

Separatistická armáda droidů

Z StarWars a CloneWars Wiki

Přejít na: navigace, hledání
Separatistická armáda droidů
Separatistická armáda droidů byla největší droidí armáda v historii galaxie, která byla vytvořena ozbrojenými silami Konfederace nezávislých systémů, jako pokus zaručené moci napříč galaxií během konfliktu jménem Klonové Války. Obsahovala bitevní droidy z armády Obchodní federace a jiných korporací, které se spojily s hrabětem Dooku a jeho separatistickým hnutím. Konec Klonových Válek také znamenal konec pro triliony bitevních droidů.
Separatistická armáda měla spousty dovedných velitelů, ohledně útoků v různých taženích Klonových Válek - nejznámější byli generál Grievous, Fenn Shysa, neoficiální vůdce mandalorianů, Sev'rance Tann, Asajj Ventress a Durge.

C3PO

28. března 2012 v 15:20 | tom

C-3PO

Z StarWars a CloneWars Wiki

Přejít na: navigace, hledání
C-3PO
C-3PO, někdy nazýván See-Threepio ale obvykle jen Threepio, byl humanoidní Protokolární Droid, který ovládal bipední chůzi. Vyroben pro mezilidské vztahy, programován s primární funkcí pro etiketu a protokol. Uměl plynně šesti miliony formy komunikace. Rozvinul si podrážděnou a úzkostlivou povahu při mnoha desetiletích misí. Po jeho zničení a vyřazení z provozu na planetě Tatooine před 32 BBY, byl C-3PO přestavěn mladým Ankinem Skywalkerem; jeho záchrana z přírody mu dala zvláštní kvality, které se výrazně lišily od ostatních běžných modelů. Threepio byl neustále se svým protějškem, astromechanickým droidem R2-D2 v mnoha důležitých momentech Galaxie. V mnoha příležitostech, pomáhal v její záchraně. C-3PO považoval mnoho různých droidů a lidí za své přátele a byl pro ně velmi obětavý. Jeho oddanost byla ukázková, přesně co si jakýkoli majitel řekl, to do puntíku udělal.

r2-d2

28. března 2012 v 15:17 | tom

R2-D2

Z StarWars a CloneWars Wiki

Přejít na: navigace, hledání
R2-D2
R2-D2, někdy nazýván Artoo-Detoo ale obvykle jen Artoo, byl Astromechanický Droid série R2, vyroben Indusrial Automation před 32 BBY. Vynalézavý a smělý droid rozvíjel dobrodružný temperament, během svých mnoha desetiletí misí. V jeho válcovité kostře se nacházelo mnoho zbraní, senzorů, a jiných věcí, které mohly být k užitku a splňovaly různé potřeby, jako nabourávání počítačů, hašení ohňů, projekce hologramů, oprava lodí a létání. R2 byl neustále se svým protějškem, protokolárním droidem C-3PO v mnoha důležitých momentech Galaxie. Jeho udatnost, spojená s jeho mnoha miniaplikacemi, hrál veliké role v zachraňování Galaxie. Jako ostatní astromechaničtí droidi, se R2-D2 mohl pohybovat oběma nohama, nebo použít třetí nohu k točení se na místě.
MINECRAFT