tmm BBCode included image Fotografování českého národního týmu na soustředění v Rakousku

star-wars the clone wars-kreslene

17. března 2012 v 21:26 | tom
kreslene sw-the clone wars

Hvězdné války: Klonové války

Vítejte na webových stránkách o kresleném seriálu Star Wars: Clone Wars.
Pro zobrazení či skrytí obsahu klikněte na nadpis kategorie.

O seriálu

V roce 2003 vznikl animovaný 2D seriál Star Wars: Clone Wars. Tento seriál má celkem 3 série.
Jednotlivé díly prvních dvou sérií jsou dost krátké a tak vznikl nápad spojit a sestříhat díly z 1. a 2. série v jeden "film".
Výsledkem jsou Star Wars: Clone Wars Volume 1 a Star Wars: Clone Wars Volume 3, které si můžete vychutnat s českým dabingem od PerlaGroup.
Délka "filmů" je zhruba 2 hodiny a 13 minut

Děj Volume 1

Hned po bitvě na Geonosis se masivní armáda klonů odebírá k válce po celé známé galaxii, která je okupována droidy Obchodní Federace. Hrabě Dooku, neboli Darth Tyranus, si k sobě připojuje různé světy, jež jsou oslepeny jeho sliby. Kancléř Palpatin začíná hned zneužívat Anakina k různým bojům a misím a Rada Jedi není spokojená.
Při prvnim boji začínají kloni vyhrávat, ale na bojiště se přimotají IG droidi a jejich vůdce, tajemný Durge - postava neznámé rasy, tvořená červy, pod brněním. Jejich výjezd proti klonům je na speedrových motorkách a tak Obi-Wan udělá se svými jednotkami to samé. Na bojišti to vypadá jako na středověkých turnajích. Všichni mají své kopí. Durge je poražen.
Mezitím na vodní planetě Mon Calamari probíhá občanská válka mezi spojenci Separatistů, Quarreny a republikovými Mon Calamariany. Těm přijeli na pomoc klonoví vojáci, které do boje je vede mistr Kit Fisto. Separatisté mají novou podvodní zbraň, ale Republika po dlouhých bojích pod vodou bitvu o planetu vyhrává.
V tuto dobu Darth Tyranus pilně cvičí Assaj Ventress. Je na ni velmi tvrdý. Po souboji, který vyhraje samozřejmě její mistr, dostane Asajj dva zahnuté meče, podobné těm jaké má Darth Tyranus a je poslána zničit Anakina Skywalkera.
Mistr Windu na planetě Dantooine vede lítý boj, ale jeho jednotku brzy pobijí bitevní droidi. Poté on sám bez meče mlátí do droidů hlava nehlava. Ke konci zničí další nové vozidlo Separatistů a vyhrává, i když s velkými ztrátami.
Na ledové planetě Ilum mistryně Luminara Unduli ukazuje Barriss Offee jak sestrojit světelný meč. Jsou napadeny droidy a následně zasypány kamením. Na pomoc jim příletí senátorka Amidala a mistr Yoda. Vše dopadlo dobře.
Anakin bojuje s Asajj, která drasticky zabila jednotku klonových vojáků. Po dlouhém a vyčerpávajícím boji Anakin porazí Ventress a ona padá do útrop planety Yavin IV.
V tom přichází na planetě Hypori generál Grievous. Jediové na něj zaútočí, ale přežijou jen tři. Je vidět, že je velmi silný.

Popis Volume 2

Generál Grievous napadne Coruscant, hlavní planetu republiky. Po tvrdých bojích je unesen Kancléř Palpatin.
Ještě před Grievousovým odletem na oběžnou dráhu poškodil mistr Windu jeho plíce a on od té doby neustále kašle.
V díle je již ukázán Anakinův nemilý osud, vize však není úplně přesná a proto není pochopena a nikdo jí nevěnuje velkou pozornost.
Po dlouhých bojích v Coruscantském centru se Anakin a ostatní rytíři Jedi odebírají na oběžnou dráhu této planety a začínají bojovat s ohromnou flotilou droidů.
Na toto navazuje hraný film Hvězdné Války Epizoda III: Pomsta Sithů.

Seriál online

Star Wars: Clone Wars Volume 1

Star Wars: Clone Wars Volume 2

Stáhnout z Ulož.toStáhnout z Ulož.to
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilinka Lilinka | Web | 10. srpna 2012 v 19:38 | Reagovat

Moc krásný blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
MINECRAFT