tmm BBCode included image Fotografování českého národního týmu na soustředění v Rakousku

Duben 2013

thorin pavéza

29. dubna 2013 v 17:09 Hobbit(lego atd.)
Jako mladý trpaslík Prince, Thorin Pavéza byl bezmocný, když se jeho lid a zemi rozervané děsivé, oheň chrlícího draka. Trpasličí království Ereboru byla v troskách. Nikdo nepřišel na pomoc, kteří přežili, a kdysi tak hrdý a vznešený závod byl nucen odejít do exilu. Nyní, jako silný, neohrožený bojovník a respektovaným vůdcem společnosti trpaslíků, Thorin si klade za cíl kultivovat svou vlast a zničit bestii, která přinesla takové bídy jeho lidu.

fili

29. dubna 2013 v 17:08 Hobbit(lego atd.)
Fili se narodil v královské linii Durin. Byl vychován pod přísným opatrováním strýc, Thorin Pavéza. Spolu se svým bratrem Kili, Fili je jedním z nejmladších ve společnosti trpaslíků. Nikdy cestoval daleko, ani nikdy neviděl legendární trpasličí město Ereboru. Zkušený bojovník, Fili vydává na dobrodružství s malým před myšlenkou na výzvy a nebezpečí, které leží před ním.

kili

29. dubna 2013 v 17:07 Hobbit(lego atd.)
Kili je mladší bratr Fili. On je oddaný synovec Thorin Pavézy. Bezstarostné a poněkud lehkomyslný, Kili vedl kouzelný a nevzrušivě plynoucí život do tohoto bodu. On je docela hezký, silný a hbitý jako málo, pokud se ho zeptat. Rád se pobavit, a nic nemůže zlomit jeho ducha. Je to zkušený bojovník a expert lukostřelec, který cvičil se zbraněmi od útlého věku. Jako jeden z nejmladších ve společnosti trpaslíků, je Kili odhodlaný udělat jeho znamení a dokázat svou cenu.

bifur

29. dubna 2013 v 17:05 Hobbit(lego atd.)
Narodil se na Západě, Bifur má rezavějící pozůstatky skřetí sekera vložené do čela. To může znít jako docela v pohodě bojové jizvy na tebe a pro mě, ale učinil mluví velmi obtížné pro něj. A jak si dokážete představit, že z něj dělá docela divoký občas. On komunikuje pouze s chrochtání a gesty rukou. Na rozdíl od většiny ostatních ve společnosti trpaslíků, je Bifur nesouvisí s Thorin, ani není urozeného rodu. Jeho rodina je jeden z horníků a kovárnách - prostí lidé s jednoduchými chutí.

balin

29. dubna 2013 v 17:03 Hobbit(lego atd.)
Balin pochází ze šlechtické rodiny a je to trpaslík Pán v jeho vlastní pravý. On je jeden z nejstarších členů společnosti trpaslíků. Wise a jemné povahy, on byl nucen žít život plný válek a pokračující boj o přežití. V souvislosti s Thorin Pavézy, Balin je jedním z jeho nejbližších, nejdůvěryhodnějších poradců - ale hluboko ve svém srdci, to nejmoudřejší a nejvíce loajální trpaslíků skrývá znepokojivé pochybnosti o moudrosti pátrání po osamělé hory.

bofur

29. dubna 2013 v 17:02 Hobbit(lego atd.)
Bofur je roztomilý a příjemný pro každého potká. Ale on to mít katastrofální tendenci uvést jasné a vyhrkl věci bez přemýšlení. Miluje hudbu, má jemný zpěv, těší se dobré jídlo a dobré společnosti a je spolehlivě optimistický. I když nijak zvlášť odvážný, bude v jeho silách, aby pomoc těm, kteří to potřebují. Zejména těch, které se počítá jako přátelé. Spolu se svým bratrem a bratrancem Bombur Bifur, Bofur připojil Pátrání po osamělé hory částečně hledat své štěstí - a částečně proto, že mu bylo řečeno, bylo jídlo zdarma.

bombur

29. dubna 2013 v 17:01 Hobbit(lego atd.)
Bombur je bratr a bratranec Bofur Bifur. (Jste sledování všech je to?) On je také vrchní kuchař mezi společnosti trpaslíků. Jeho obrovské velikosti a nenasytný apetit často způsobí problémy - a smích - pro sebe a putovní strany. Navzdory své velikosti dokáže být překvapivě účinná jako bojovník - a běda někdo, kdo z něj dělá pozdě na večeři!

dwalin

29. dubna 2013 v 16:59 Hobbit(lego atd.)
Dwalin je velký bojovník. Mluví svou mysl jasně a není, kdo trpí blázny na lehkou váhu. On je loajální k Thorin Pavézy a má neotřesitelnou víru v jeho přítele vedení.Silný a modřiny bojovník, Dwalin instinkty mu nedůvěřovat každému, kdo není trpaslík. Zejména elfové. Proud, statečný a jeden z nejvyšších z trpaslíků bude Dwalin luk na špičkové úrovni, ale ti, kteří získali jeho respekt.

gloin

29. dubna 2013 v 16:58 Hobbit(lego atd.)
Ze všech členů ve společnosti trpaslíků, kteří se vydávají na cestu, aby Lonely Mountain, Glóin je nejotevřenější a umíněný. On se nebojí napadat autoritu. Má tendenci být vznětlivý, ale je také silný, statečný a věrný. Glóin je jedním z mála oženil trpaslíků ve společnosti (tam je nedostatek ženských trpaslíků obecně). Jeho manželka je uznávaný krásu s mimořádně jemným vousy. Glóin je také hrdým otcem malého syna, Gimli, který se později vyroste aby se stal součástí slavné Společenstvu Prstenu.

oin

29. dubna 2013 v 16:56 Hobbit(lego atd.)
Spolu se svým bratrem Glóin, Oin je vzdálený bratranec Thorin Pavézy.Statečný severní trpaslík Oin připojí společnosti Thorin Pavézy z pocitu loajality k jeho příbuzným, a také proto, že má značnou sumu peněz investovanou do podniku. Tak si s zvídavou mysl, Oin je léčitel mezi Společností, často použitím bylinné mast jeho vlastního vynálezu - což má protože přijít být známý jako "mast" po jeho tvůrce.
MINECRAFT